Hoeveel kosten de afslankproducten van het proteïnedieet: de benodigde proteïne producten

De berekening van de kosten

Bij het berekenen van de kosten van het proteïnedieet dien je rekening te houden met de volgende factoren:

  • Hoe groot is je doel en hoelang denk je er over te doen?
  • Hoeveel is je maag gewend om dagelijks te moeten verwerken?
  • Hoeveel geld geef je momenteel uit aan je dagelijkse voedsel?

Hierbij korte uitleg waarom de bovenstaande vragen de kosten van je nieuwe dieet bepalen en waarom je in sommige gevallen minder geld zal betalen aan eten/drinken in vergelijking met je huidige maandelijkse uitgaven.

Hoe groot is je doel en hoelang denk je er over te doen
hoe groter het doel, des te langer duurt het dieet. Des te meer proteïne producten dien je aan te schaffen.

Hoeveel eten is jouw maag gewend om dagelijks te verwerken?
Als je gewend bent om veel te eten op een dag en daarbij veel calorieën inneemt, is je maag erg opgerekt en gewend aan veel inspanningen. Jouw metabolisme kan dan hoger zijn dan bij een gemiddeld persoon. Dit kan bij jouw proteïnedieet betekenen dat je sneller honger krijgt en je dus meer proteïne afslank producten moet inkopen. Overschrijd echter niet het maximum van 6 shakes per dag!

Hoeveel geld geef je momenteel uit aan je dagelijkse voedsel?
Als je nu veel eet en drinkt op een dag zullen de verschillen in kosten tussen je huidige levensstijl en een proteïnedieet weinig verschillen. Je nieuwe dieet wordt wellicht zelfs goedkoper. Met name wanneer je niet bij de goedkoopste supermarkt winkelt en de bekende merken verkiest boven huismerken.

Een schatting van de kosten per week

Je mag er van uitgaan dat je in fase 1 van het proteïnedieet ongeveer tussen de 40 en 60 euro per week betaalt aan shakes en vitamines/mineralen. Hoe meer proteïne producten je in één bestelling inkoopt, des te goedkoper het wordt per product.

Maar let op!
Houd er vervolgens nog rekening mee dat je naast deze producten alleen nog 400 gram groente per dag, koffie/thee en eventueel zoetjes hoeft te kopen. Je komt dan ongeveer op € 60,00 - € 75,00 per week uit in combinatie met ons basispakket. Dat is maximaal € 300,00 per maand voor je complete maandelijkse eetprogramma. Dit zal misschien niet al te veel verschillen van je huidige uitgaven aan eten/drinken in een maand.

Wellicht dat het proteïnedieet nu wat voordeliger voor u uitziet.

 

Zie ook:

-  Eetschema Fase 1